ODBORNÉ PORADENSTVO A PROJEKTOVANIE

 Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie komplexných služieb v oblasti projektovania a poradenstva. Sme skúsený tím odborníkov, ktorí disponujú bohatými skúsenosťami a know-how potrebným na realizáciu rôznych projektov v oblasti stavebníctva, architektúry či urbanizmu. Naša filozofia spočíva v individuálnom prístupe ku každému klientovi a jeho požiadavkám. 

Sme presvedčení, že kvalitné projektovanie a poradenstvo sú kľúčové pre úspešnú realizáciu akéhokoľvek projektu. V našej práci dbáme nielen na estetiku a funkčnosť, ale aj na dodržiavanie časových termínov a finančných rámcov. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre vašu stavbu, obraťte sa na nás. S radosťou vám pomôžeme s riešením vašich potrieb a poskytneme vám komplexné služby v oblasti projektovania a poradenstva. S nami máte istotu, že váš projekt bude v bezpečných rukách skúsených profesionálov. Buďte s nami úspešní!

Vypracovanie projektových dokumentácií

Pre stavebné povolenie, resp. ohlásenia stavby podľa rozsahu riešenia obnovy bytového domu, pre vybavenie pôžičky zo ŠFRB, pre poskytnutie dotácie, pre výber dodávateľa, pre poskytnutie pôžičky z banky.

Finančné poradenstvo

 

 Pomoc pri výbere úveru poskytujúcej banky. Spolupráca pri vybavovaní úveru. Spracovanie žiadosti o štátnu dotáciu. Spracovanie žiadosti o pôžičku zo ŠFRB.

Inžinierska činnosť

 

Vybavenie stavebného povolenia, v prípade významnejších obnov budov (zateplenie fasády, odstránenie systémových porúch, sanácia balkónov a lodžii, zámena copilitov, resp. zasklenných stien v schodiskách,...).

Energetické certifikáty

 

Energetické certifikáty je potrebné odovzdať pri kolaudácii stavby resp. po zrealizovaní prác na obnove bytového domu spôsobom tepelnej ochrany , tak, aby VBaNP celú projektovo-inžiniersku činnosť mali zabezpečenú.